Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Půjčky pro lidi

Investujte a nechte vaše peníze vydělávat za vás. Zhodnoťte vaše finanční prostředky úrokovou sazbou až 30 %. Bez zbytečné administrativy a hlavně bezpečně. Sami se rozhodněte, komu půjčíte a za jaký ch podmínek.

Jak to funguje

Hledáte snadný způsob jak chytře a především bezpečně investovat? Půjčte peníze lidem. Půjčky pro lidi jsou úvěrová aukce probíhající pod kontrolou České národní banky. Žadatel o půjčku vloží základní informace o svých příjmech a úvěru a na jejich základě se mohou investoři rozhodnout, zda mu svěří své peníze či nikoliv.

Trvání aukce jednotlivých půjček vždy trvá 10 až 30 dní, ve kterých mohou investoři vložit 1 000 až 100 000 Kč. Platí přitom, že do každé poptávky o úvěr může vstoupit libovolný počet potencionálních věřitelů. Věřitelé jsou pak vybíraní podle nejnižší úrokové sazby, za kterou jsou ochotni peníze půjčit.

Průměrná výnosnost investice se pohybuje kolem 15 %. Obecně pak bude platit, že čím rizikovější žadatel o půjčku, tím vyšší bude výnos a naopak. Všichni žadatelé jsou kontrolování rizikovým oddělením aukční sítě, aby se do výběru nedostali neplatiči nebo lidé, kteří nejsou reálně schopni úvěr splatit.

Hlavní výhody půjček pro lidi

Celý proces investice je přitom reálně velmi jednoduchý. Stačí vámk tomu pouze připojení k internetu a volné finanční prostředky, které chcete zhodnotit. Vše vyřídíte bez zbytečného papírování za několik málo minut z vašeho obývacího pokoje.

Hlavním důvodem proč jsou půjčky pro lidi tak oblíbené není ovšem jejich snadnost, ale bezpečnost. Vše totiž podléhá trojité kontrole. Na aukci v prvé řadě dohlíží Česká národní banka, v druhé řadě jsou aukcí samotnou kontrolování žadatelé o půjčku. Za třetí, jste to vy, kdo vybírá konkrétní investici na základě platných výpisů z úvěrových registrů a doložených potvrzení o výši příjmu.

Co vám půjčky pro lidi nabízí