Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Kolik může ušetřit průměrná rodina díky Měšec.cz (příklad)

Ušetřit tisíce až desetitisíce korun ročně není nic nemožného, pokud budete o svých financích přemýšlet a starat se o ně. Podívejte se na náš modelový příklad.

Pan Mazaný žije s manželkou a dvěmi dětmi v rodinném domě na okraji většího města. Životní náklady rodiny nejsou úplně nejmenší a tak pan Mazaný neustále hledá možnosti, jak ušetřit a neplatit za běžné věci zbytečně mnoho. Jako zdroj informací o tom, kde ušetřit a jaké finanční produkty použít pro optimalizaci rodinných výdajů, si zvolil Měšec.cz.

Vyberte si, na čem ušetříte vy

Díky chytrým porovnáním a doporučením správných produktů už díky Měšci ušetřil tisíce. Podívejte se sami:

Kreditní karta

Volbou vhodné kreditní karty pan Mazaný ušetřil 5 000 Kč ročně oproti kreditní kartě, kterou používal dříve. (podrobný příklad)

Spořící účet

Změnou spořícího účtu pan Mazaný rodinné úspory zhodnotil za rok o 1 200 Kč více, než na původním spořícím účtu. (podrobný příklad)

Běžný účet

Lidé si zvykli platit nesmyslné poplatky za běžné účty a mnohým to nepřijde divné. Pan Mazaný odešel od velké banky, která mu účtovala poplatky prakticky za vše a přesunul své peníze na běžný účet, který ho nestojí měsíčně vůbec nic. Oproti původní bance šetří 2 736 Kč ročně. (podrobný příklad)

Refinancování půjček

V minulosti si pan Mazaný půjčil peníze u různých bank a úvěrových společností a splácel jim zhruba 6 000 Kč měsíčně. Na Měšci si vybral konsolidaci úvěrů, spojil tak všechny splátky do jedné a měsíčně ušetřil 520 Kč. Ročně to dělá hezkých 6 240 Kč. (podrobný příklad)

Změna dodavatele energií

Největší položkou v rodinném rozpočtu jsou náklady na bydlení a největší část z nich připadá na energie. Pan Mazaný si na Měšci nastudoval nabídky všech dodavatelů plynu i elektřiny, rozhodl se oba dodavatele změnit a ušetřil tím 4 772 Kč ročně. (podrobný příklad)

Rodina pana Mazaného díky chytrým rozhodnutím šetří skoro 20 tisíc ročně, přesně to dělá 19 948 Kč.

Vyberte si, na čem ušetříte vy