Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Kolik může ušetřit průměrná rodina díky Měšec.cz (příklad)

Ušetřit tisíce až desetitisíce korun ročně není nic nemožného, pokud budete o svých financích přemýšlet a starat se o ně. Podívejte se na náš modelový příklad.

Pan Mazaný žije s manželkou a dvěmi dětmi v rodinném domě na okraji většího města. Životní náklady rodiny nejsou úplně nejmenší a tak pan Mazaný neustále hledá možnosti, jak ušetřit a neplatit za běžné věci zbytečně mnoho. Jako zdroj informací o tom, kde ušetřit a jaké finanční produkty použít pro optimalizaci rodinných výdajů, si zvolil Měšec.cz.

Vyberte si, na čem ušetříte vy

Díky chytrým porovnáním a doporučením správných produktů už díky Měšci ušetřil tisíce. Podívejte se sami:

Kreditní karta

Volbou vhodné kreditní karty pan Mazaný ušetřil 5 000 Kč ročně oproti kreditní kartě, kterou používal dříve. (podrobný příklad)

Spořící účet

Změnou spořícího účtu pan Mazaný rodinné úspory zhodnotil za rok o 1 200 Kč více, než na původním spořícím účtu. (podrobný příklad)

Běžný účet

Lidé si zvykli platit nesmyslné poplatky za běžné účty a mnohým to nepřijde divné. Pan Mazaný odešel od velké banky, která mu účtovala poplatky prakticky za vše a přesunul své peníze na běžný účet, který ho nestojí měsíčně vůbec nic. Oproti původní bance šetří 2 736 Kč ročně. (podrobný příklad)

Refinancování půjček

V minulosti si pan Mazaný půjčil peníze u různých bank a úvěrových společností a splácel jim zhruba 6 000 Kč měsíčně. Na Měšci si vybral konsolidaci úvěrů, spojil tak všechny splátky do jedné a měsíčně ušetřil 520 Kč. Ročně to dělá hezkých 6 240 Kč. (podrobný příklad)

Změna dodavatele energií

Největší položkou v rodinném rozpočtu jsou náklady na bydlení a největší část z nich připadá na energie. Pan Mazaný si na Měšci nastudoval nabídky všech dodavatelů plynu i elektřiny, rozhodl se oba dodavatele změnit a ušetřil tím 4 772 Kč ročně. (podrobný příklad)

Rodina pana Mazaného díky chytrým rozhodnutím šetří skoro 20 tisíc ročně, přesně to dělá 19 948 Kč.

Vyberte si, na čem ušetříte vy