Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění AXA

Hlavním smyslem životního pojištění je ochrana pojištěného a jeho blízkých před finančními důsledky nepříznivých životních situací, jako je trvalá invalidita či smrt. Tento produkt naleznete také v nabídce AXA pojišťovny, která nabízí hned dva produkty – rizikové životní pojištění a investiční životní pojištění.

Pokud je na osobě a jeho pravidelném výdělku závislá jedna či více osob (manžel/ka, děti, apod.), má životní pojištění skutečný smysl. Vyplatí se jej uzavřít co nejdříve, jelikož s postupujícím věkem se zvyšují i případná zdravotní rizika. Čím později člověk životní pojištění uzavře, tím více zaplatí na pojistném. A ve vyšším věku hrozí i riziko, že pojišťovna odmítne pojistku uzavřít.

Než člověk životní pojištění uzavře, měl by si ujasnit, co od pojištění očekává. Pokud má pojištění krýt pouze rizika, postačí rizikové životní pojištění. Chce-li pojištěný zároveň spořit a zhodnotit své volné peníze, je pro něho vhodné investiční životní pojištění.

Rizikové životní pojištění

V nabídce pojišťovny AXA je základní životní pojištění, které nabízí pouze pojistnou ochranu. Rizikové životní pojištění zmírňuje negativní důsledky nečekaných životních událostí. Konkrétně se jedná o případ smrti, úrazu a nemocí. Pojišťovna AXA nabízí pojištění až 56 diagnóz závažných druhů onemocnění.

V jedné pojistné smlouvě lze přitom pojistit až 8 osob. Základní rozsah pojištění je navíc možné rozšířit o další připojištění včetně asistenčních služeb, díky kterým lze úraz či nemoc zvládnout snáze. Cena pojištění se pohybuje od 277 Kč s pojistným limitem 6 milionů korun v případě trvalých následků úrazu.

Investiční životní pojištění

Pojišťovna AXA dále nabízí výhodné životní pojištění kombinované s investiční složkou. Kromě pojistné ochrany získá pojištěný možnost zhodnotit své volné finanční prostředky. Pojištěný má na výběr ze čtyř různých investičních fondů s různou mírou investičního rizika. K základnímu rozsahu si pojištěný může sjednat až 30 dalších připojištění. Každý klient, který zaplatí pojistné v minimální výši 500 korun, se navíc stává členem věrnostního programu a má nárok na zajímavý bonus.

Srovnejte si životní pojištění