Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění Generali

Život není fér a potkat vás mohou krásné zážitky, ale i méně příjemné situace. Máte-li rodinu, určitě si přejete, aby byla zabezpečená i ve chvílích, kdy tak nebudete moci učinit sami. Proto je tu životní pojištění, které slouží k finančnímu zabezpečení vás a vašich nejbližších.

V nabídce pojišťovny Generali najdete všechny druhy pojištění a výjimkou není ani životní pojištění. Životní pojištění od Generali je moderní pojistný produkt, který kryje rizika všedních dní a všem pojištěným poskytuje nejvyšší možnou pojistnou ochranu.

FAMILY EXTRA

Toto pojištění je vhodné nejen pro jednotlivce, ale i pro rodiny. Do jedné pojistné smlouvy lze zahrnout až 5 osob ve věku od 0 do 65 let. Životní pojištění FAMILY EXTRA chrání pojištěné osoby před důsledky závažných úrazů, nemocí a také pracovní neschopnosti. Konkrétně se jedná o:

  • smrt
  • invaliditu 2. a 3. stupně
  • onkologická onemocnění
  • trvalé následky úrazu
  • denní odškodné pro případ úrazu
  • hospitalizaci
  • pojištění pracovní neschopnosti

Součástí je služba medicínská asistence zahrnující lékaře a právníka na telefonu.

Pokud si navíc sjednáte BENEFIT EXTRA, získáte další užitečné výhody. Pojistit je možné až 8 osob ve věku od 0 do 70 let. Obvyklý rozsah pojištění je rozšířen o plnou invaliditu a rodinou asistenci, která znamená odbornou péči o nemocné dítě pojištěného, lékaře a právníka na telefonu a dokonce i odpovídající péči o domácího mazlíčka, pokud se o něj pojištěný v důsledku úrazu či nemoci nedokáže postarat sám.

Srovnejte si životní pojištění