Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?

Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění online

Času není nikdy dost. Znáte to. Potřebujete do banky nebo do pojišťovny, a musíte si brát dovolenou. Protože vy pracujete do pěti, ale v bance nebo pojišťovně také pracují do pěti, možná do půl šesté. Těžko ale můžeme po ostatních lidech chtít, aby pracovali jinak jenom proto, že zrovna nám to vyhovuje. Naštěstí doba pokročila a spoustu věcí je možné vyřešit on-line.

Internet se stal důležitou součástí moderního života založeného na “bytí on-line”. Denně používáme notebooky, v rukách neustále třímáme mobilní telefony či tablety a všechny do jednoho běží on-line. Píšeme si on-line, on-line přispíváme na nejrůznější sociální sítě, nakupujeme potraviny a jiné zboží on-line, tak proč bychom si nemohli on-line sjednat také pojištění?

Prosté, snadné a rychlé

Nejedná se o žádnou novinku. Například pojišťovny a zprostředkovatelé pojištění na tento “tríček” přišli už dávno. Proč tahat nervózní lidi na pobočky, když si pojištění mohou sjednat v klidu z domova. Lidé jsou spokojení, protože nikam nemusí. Unavení z práce dorazí domů, odpočinou si a ve chvilce klidu si zapnou počítač a vyřeší vše důležité včetně pojištění.

Výhodné porovnání a levnější pojištění

Vyřízení pojištění on-line takto zabere jenom pár minutek. A má to další výhody. Životní pojištění není levná záležitost. Je tedy vhodné porovnat si pár konkurenčních produktů, abyste si nevybrali tu nejméně výhodnou nabídku. I to vám online sjednání pojištění umožňuje. Stačí doplnit požadované údaje a dozvíte se, co a za kolik vám pojišťovny aktuálně nabízí.

Poté stačí vyplnit osobní údaje, kliknout na objednat (nebo něco podobného), počkat si na smlouvu a uhradit pojistné. Pokud vám není cokoliv jasné, bývá k dispozici proškolené call centrum, které vám zodpoví všechny otázky. A pokud stále nerozumíte všemu, stačí zkontaktovat pojišťovacího poradce, který vám k životnímu pojištění řekne vše potřebné.

Srovnejte si životní pojištění