Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění online

Porovnejte si během pár minut nabídky pojišťoven a sjednejte si cestovní pojištění online. Klidně i v den odjezdu.

Cestovní pojištění bez problémů

Cestovní pojištění vás chrání před velkými výdaji, pokud se na cestách něco pokazí. Proto pečlivě zvažte, čemu se během cesty nebo na dovolené budete věnovat a podle toho zvolte cestovní pojištění.

Pokud se na dovolené něco pokazí a pojistka se na událost nevztahuje, máte smůlu a v tu chvíli nastává problém, který není zrovna levný...

Několik tipů na co se připojistit

Chorvatsko

3 osoby / týden

od 350 Kč

Srovnat pojištění
Slovensko

4 osoby / 2 týdny

od 579 Kč

Srovnat pojištění
Itálie

2 osoby / 2 týdny

od 462 Kč

Srovnat pojištění
Rakousko

2 osoby / týden

od 243 Kč

Srovnat pojištění

Jak na srovnání cestovního pojištění

Srovnání a následné sjednání cestovního pojištění je snadné a zvládnete to za 3 minuty. Nebudete potřebovat žádné dokumenty, stačí, když víte, kdy odjíždíte a kdy se vracíte. Pro uzavření smlouvy je pak nutné znát rodná čísla cestujících.

V online kalkulačce vyberte cílovou zemi, od kdy do kdy pojedete a kolik osob a v jakém věku pojede. Kalkulačka vám nabídne žebříček nejvýhodnějších cestovních pojistek a vy se sami rozhodnete, zda vám vyhovuje to nejlevnější cestovní pojištění, nebo zda si raději trochu připlatíte za vyšší komfort.

Jakmile vyberete pojišťovnu, stačí už jen doplnit podrobnější údaje pro smlouvu a vybrat způsob úhrady pojistného. Pojištění můžete zaplatit online platební kartou, online převodem a nebo klasickým bankovním převodem. Pokud vás tlačí čas, zvolte online platbu, protože tak jste pojištěni prakticky ihned.

Veškeré potřebné údaje k vašemu cestovnímu pojištění obdržíte e-mailem a stručně navíc i jako SMS na váš mobilní telefon. Cestovní pojištění od nás můžete sjednat i v den odjezdu, doslova pět minut před odjezdem, ale zařídit si ho v dostatečném předstihu je přeci jen pohodlnější.