Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Stavební spoření - srovnání

Stavební spoření je stále velice populární a nabízí nadstandardní výnosy. Porovnejte si nabídku všech stavebních spořitelen.

Stavební spoření online

Porovnejte stavební spoření online a získejte nejbezpečnější a nejvýhodnější spoření na našem trhu. Ke stavebnímu spoření nejenže získáte velmi dobrý úrok, ale také podporu od státu a výhodnější úrokovou sazbu při žádosti o hypotéku.

Jak na to

Výhody stavebního spoření

Stavební spoření je již více než 21 let nejpopulárnějším spořením u nás. A to i díky státnímu příspěvku, který může dosáhnout až 2000 Kč ročně. Vklady i státní podporu stavební spořitelna následně úročí. Zhodnocení vašich vkladů tak ročně může dosáhnout až 3,2 %.

Vedle vysokého zhodnocení a bezpečnosti vkladů je stavební spoření výhodné také díky široké využitelnosti.

Užitečné tipy ke stavebnímu spoření

Jak na stavební spoření online

Nejrychleji a nejsnadněji získáte přehled o nabídkách stavebního spoření na internetu. Ihned tak máte jasno o tom, které stavební spoření je nejvýhodnější, protože na jednim místě porovnáváte nabídku všech spořitelen. Na první pohled tak vidíte, která z nich vám nabízí nejvyšší úročení vkladu nebo nejvýhodnější úvěr ze stavebního spoření. Online taky najdete veškeré slevy a bonusové akce, které jednotliví poskytovatelé spoření nabízí.

Pokud si ze srovnání vybere, stavební spoření můžete online objednat. Zpravidla stačí jen vyplnit kontaktní formulář, který zašlete stavební spořitelně. Ta vás poté kontaktuje a domluví si s vámi osobní schůzku, na které pouze potvrdíte svoji totožnost a uzavřete smlouvu o stavebním spoření. Bez osobního kontaktu bohužel smlouvu o stavebním spoření v současnosti uzavřít nejde.