Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Hypotéka a refinancování

Úrok od 1,8 %. Porovnejte si během pár minut nabídky většiny bank a získejte neveřejné nabídky, které na pobočce nedostanete. Vypočteme vám i pravděpodobnost schválení.

Hypotéka bez starostí

Ať už vybíráte nejvýhodnější hypotéku nebo už ji máte a blíží se konec fixace a tím pádem její refinancování, pomůžeme vám. V naší hypoteční kalkulačce máme nabídku většiny bank na trhu včetně nabídek, které na pobočce nedostanete. Když si ze srovnání hypoték vyberete tu, která vám vyhovuje nejvíce, zařídíme vše za vás. Naši vyškolení makléři s vámi vyřeší veškeré papírování, zodpoví případné dotazy a pomohou dotáhnou hypotéku až k podpisu smlouvy.

Tip: úvěr na bydlení ze stavebního spoření

Alternativou může být i úvěr na bydlení ze stavebního spoření.

Několik tipů jak získat nejlepší hypotéku

Tip: úvěr na bydlení ze stavebního spoření

Alternativou může být i úvěr na bydlení ze stavebního spoření.

Nová hypotéka

  • úrok od 1,8 %
  • výpočteme pravděpodobnost získání
  • nabídky, které na pobočce nenajdete
Porovnat hypotéky

Refinancování

  • úrok od 1,8 %
  • snižte si splátku o tisíce
  • zajímejte se o refinancování včas
Porovnat refinancování

Jak na srovnání hypoték nebo nabídek refinancování

Srovnání nabídky hypoték je snadné a zvládnete ho za 3 minuty. Nebudete zatím potřebovat žádné dokumenty, stačí, když víte, kolik si chcete půjčit a jakou hodnotu má pořizovaná nemovitost. Poté, co do hypoteční kalkulačky vložíte tyto základní údaje, vypíšeme vám seznam bank a podmínek, které vám nabízejí.

Pro lepší rozhodování umí kalkulačka vypočítat i pravděpodobnost schválení úvěru. Budete muset zadat o něco více údajů o sobě, ale získáte tak větší jistotu, že na hypotéku dosáhnete.

Jakmile vyberete nabídku konkrétní banky, odešlete svoji volbu jedním klikem k našim hypotečním specialistům. Na e-mail pak obdržíte potvrzení a do druhého pracovního dne vás bude specialista osobně kontaktovat. Spolu domluvíte další postup a kroky vedoucí k úspěšnému získání hypotéky.

Postup pro refinancování hypotéky je totožný - technicky je i refinancování v podstatě nová hypotéka a předčasné splacení té původní.