Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Pojištění majetku online

Hledáte způsob, jak ochránit majetek před poškozením či odcizením? Porovnejte si nabídky pojišťoven díky naší kalkulačce a sjednejte nejvýhodnější pojištění majetku online.

Pojištění majetku přináší do života jistotu

Pojištění majetku chrání váš rodinný dům, byt či domácnostv situaci, kdy dojde k nějaké nečekané pohromě. Může se jednat třeba o požár, výbuch, zemětřesení, vichřici, úmyslné poničení nebo o havárii rozvodů, ale také o krádež vybavení, elektroniky a osobních věcí.

Sjednejte si dobré pojištění majetku, díky kterému se vyhnete placení milionů za škody, které nejste schopní žádným způsobem sami ovlivnit. Nebudete se tak muset bát rozmarů počasí, živelných katastrof, zlodějů ani škod způsobených přepětím, únikem vody nebo nárazem dopravního prostředku.

Několik tipů, na co se připojistit

Jak na srovnání pojištění majetku

Ať už ve vaší domácnosti řádí živelná pohroma, nebo k vám zavítá zloděj, rozhodně se vyplatí mít svůj domov dobře pojištěný. V rámci pojištění majetku dnes rozlišujeme pojištění nemovitosti, které hradí škody na nemovitosti jako takové, a dále pak pojištění domácnosti, které se soustředí hlavně na její vybavení. Rozšířit ho pak lze i na přilehlé stavby, jako jsou garáže, skleníky nebo oplocení.

Konkurenční nabídky se mohou lišit v mnoha aspektech včetně pojistných limitů, pojistného rozsahu i ceny pojištění. Proto je dobré jednotlivé nabídky porovnat a vybrat tu, která pro vás bude nejvýhodnější. S naší kalkulačkou zvládnete provést srovnání a sjednat pojištění majetku během několika minut.

online kalkulačce nejprve vyberte, zda hledáte pojištění nemovitosti, domácnosti nebo jejich kombinaci, a doplňte všechny požadované údaje. Kalkulačka vám poté nabídne žebříček nejvýhodnějších nabídek pojištění majetku, které se hodí pro vaši životní situaci, a vy už se pak sami rozhodnete, zda vám vyhovuje levnější varianta, nebo si raději připlatíte za nadstandardní služby.

Jakmile zvolíte konkrétní pojištění, které si chcete zřídit, stačí pouze doplnit podrobnější údaje pro vyhotovení smlouvy a vybrat způsob úhrady pojistného. Pojištění majetku je možné hradit třemi způsoby – online platební kartou, online převodem nebo bankovním převodem. Všechny potřebné informace a dokumenty následně obdržíte e-mailem.