Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění online

Porovnejte si během pár minut nabídky pojišťoven a sjednejte si životní pojištění online.

Životní pojištění chrání vás i vaši rodinu

Život není nikdy fér. Kromě zábavy a potěšení přináší i řadu nepříjemných někdy i tragických životních situací. Před nimi vás skutečně dobře ochrání pouze vhodně zvolené pojištění. Nejlepší ochranu vám a vašim nejbližším poskytne životní pojištění, které je v případě vaší smrti finančně zajistí na dostatečně dlouhou dobu.

Životní pojištění je určeno především pro ekonomicky činné osoby, na jejichž výdělku jsou závislé další životy a to zejména nezletilých dětí, které se nejsou samy schopny uživit. Kromě základní pojistné ochrany lze životní pojištění navíc použít také jako zajímavý spořicí či investiční nástroj.

Chraňte své blízké a zároveň vydělávejte s pomocí životního pojištění

Několik tipů, na co se připojistit

Jak na srovnání životního pojištění

Životní pojištění nenabízí pouze jedna pojišťovna. Konkurenční nabídky se mohou velice lišit a to jak pojistným rozsahem, pojistnými limity plnění tak i cenou pojištění. Proto je výhodné si nabídky od více pojišťoven porovnat mezi sebou.

V naší nabídce najdete pouze aktualizované nabídky od vybraných pojišťoven. Srovnání životního pojištění je velice snadné a zabere vám pouze pár minut. Nepotřebujete žádné dokumenty, pouze musíte znát své osobní údaje a samozřejmě výši svého platu. Poté již jen stačí vyplnit údaje v online kalkulačce a vyčkat si na výsledky srovnání.

Během chvilky vám kalkulačka nabídne přehledně srovnané nabídky na životní pojištění. Sami se rozhodnete, která z nabídek vám nejvíce vyhovuje. K základní nabídce si samozřejmě můžete vybrat další typy připojištění, které daná pojišťovna nabízí. Jakmile jste s rozsahem i cenou pojištění spokojeni, můžete si jej okamžitě objednat.

Po objednání konkrétního pojištění je nutné doplnit osobní údaje do pojistné smlouvy a zvolit si způsob úhrady pojistného. Životní pojištění lze zaplatit třemi způsoby - nejrychleji online platební kartou, online převodem či bankovním převodem. Bankovní převod zpravidla trvá jeden až dva dny. Následně vám veškeré doklady doručíme na vaši e-mailovou adresu.