Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Povinné ručení online

Porovnejte si během pár minut nabídky pojišťoven a sjednejte si nejvýhodnější povinné ručení online a se slevou až 2 000 Kč.

Povinné ručení pohodlně a se slevou

Povinné ručení, přesněji pojištění odpovědnosti z provozu vozidla, je pojištění, které musíte uzavřít ze zákona, pokud jste majitelem nebo provozovatelem motorového vozidla.

S povinným ručením získáte pojistnou ochranu pro případ škody způsobené provozem motorového vozidla. To zjednodušeně řečeno znamená, že když někoho nabouráte, zaplatí se jeho škoda z vašeho povinného ručení a ne přímo z vaší peněženky. Při cenách aut není vůbec neobvyklé, že úmyslně či neúmyslně způsobíte někomu škodu za statisíce nebo dokonce miliony. Nehledě na možné škody na zdraví posádky nabouraného auta.

Dobré povinné ručení vás může uchránit před placením milionů.

Několik tipů na co se připojistit

Škoda Fabia

Obvykle: 2 241 Kč

od 1 228 Kč

Ušetříte: 1 013 Kč

Srovnat pojištění
Škoda Octavia

Obvykle: 2 767 Kč

od 1 658 Kč

Ušetříte: 1 109 Kč

Srovnat pojištění
Ford Focus

Obvykle: 3 753 Kč

od 1 958 Kč

Ušetříte: 1 795 Kč

Srovnat pojištění
VW Golf

Obvykle: 5 558 Kč

od 2 041 Kč

Ušetříte: 3 517 Kč

Srovnat pojištění

Jak na srovnání povinného ručení

Srovnání a následné sjednání povinného ručení je snadné a zvládnete to za pár minut. Pro srovnání nabídek budete potřebovat malý a velký technický průkaz od vozidla pro opsání některých parametrů.

V online kalkulačce vyplníte údaje o vozidle, jako například značku, typ, obsah a výkon motoru a údaje o majiteli vozidla - věk, bydliště atd. Kalkulačka vám pak nabídne žebříček nejvýhodnějších povinných ručení přímo pro váš vůz a vy se sami rozhodnete, zda vám vyhovuje to nejlevnější povinné ručení, nebo zda si raději trochu připlatíte za vyšší komfort nebo nadstandardní služby.

Jakmile si vyberete pojišťovnu, stačí už jen doplnit podrobnější údaje pro smlouvu a pojištění zaplatit. Veškeré instrukce pro platbu obdržíte e-mailem a provedete ji například ze svého internetového bankovnictví. Rovněž si při uzavírání smouvy můžete zvolit, zda budete platit ročně, půlročně nebo čtvtrtletně.

Zelenou kartu, která slouží jako doklad o zaplacení povinného ručení, obdržíte ihned e-mailem a následně společně se smlouvou i poštou.