Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Refinancování americké hypotéky

Získejte výhodnější podmínky nebo plaťte méně na úrocích nebo poplatcích. Refinancováním americké hypotéky toho snadno dosáhnete.

Americká hypotéka je nejlevnější neúčelový úvěr jaký lze na finančním trhu pořídit. Ručení nemovitostí dělá z hypoték nejbezpečnější finanční výpůjčku a banky tak mohou nabídnout klientům nejnižší úrokové sazby. Oproti běžným spotřebitelským úvěrům reálně uspoříte desetitisíce korun na splátkách.

Některé americké hypotéky jsou ovšem výhodnější než jiné. Naštěstí stejně jako u hypoték na bydlení máte i zde možnost refinancovat a ušetřit nebo jinak změnit parametry úvěru. Jestliže tedy nejste spokojeni s dosavadní půjčkou, zvažte refinancování jako jednu z možností.

Kdy je nejvhodnější refinancovat americkou hypotéku

Americkou hypotéku je nejlepší refinancovat, stejně jako tradiční hypotéku, v období refixace úrokové sazby. Právě v tento moment totiž můžete splatit celou nebo část hypotéky bez sankcí. Pokud se rozhodnete splatit hypoteční úvěr předčasně mimo období fixace, banka je vám oprávněna naúčtovat výši nesplacených úroků do tohoto období.

V některých případech jsou sankce tak vysoké, že mohou překonat i výhody plynoucí se změny poskytovatele americké hypotéky.