Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Krátkodobá půjčka

Když potřebujete opravdu rychle peníze, pomůže vám některá krátkodobá půjčka. Tento typ nízko limitní výpůjčky získáte zpravidla ještě v den žádosti. Za rychlost si bohužel často připlatíte.

Chybí vám peníze na nákup, chcete si pořídit novou mikrovlnku nebo se vám nedaří našetřit na dovolenou a rozhodli jste se raději půjčit? Sedněte si k počítači a získejte peníze za pár minut. Takovým konceptem jsou prezentovány krátkodobé půjčky . Půjčíte si pár tisíc, které rychle získáte a rychle splatíte.

Co to je krátkodobá půjčka

Krátkodobé půjčky jsou nazývány různě. Nejčastěji se lze setkat s pojmy jako mikropůjčka nebo půjčka před výplatou. Ať už jim, ale říkáte jakkoliv, důležité jsou hlavně společné vlastnosti těchto úvěrů.

Všechny tyto půjčky mají splatnost v řádu několika týdnů. Půjčku tedy vždy splatíte naráz, jakmile vám dojde výplata. Pokud nestíháte půjčku splácet, většinou máte možnost s platnost za poplatek prodloužit, a to až na například na trojnásobek původní doby splatnosti. Poplatek za prodloužení není vždy malý, ale zase vám pomůže předejít sankcím za nesplacení úvěru.

K čemu se hodí krátkodobá půjčka

Obecně lze říci, že krátkodobá půjčka se hodí téměř na cokoliv. Pokud vám chybí pár tisíc, které stihnete za měsíc vrátit, půjčku si klidně můžete vzít. Nedoporučuje se pouze žádat o krátkodobé půjčky za účelem splacení jiného finančního závazku . Dlužník se tak totiž dostane pouze do větších problémů. Navíc samotní poskytovatelé jsou proti tomu a úvěr vám neschválí, pokud splácíte jiné půjčky.