Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Půjčka před výplatou zdarma

Že vám zdarma dnes nikdo nic nedá? To není tak docela pravda. Půjčku pár tisíc před výplatou nyní nabízí zdarma dokonce hned několik společností. A nejedná se o podvod.

Pokud si potřebujete rychle půjčit a stačí vám jen malá hotovost, rozhodně se zaměřte na trh s mikropůjčkami. Jedině tam totiž najdete bezúročnou půjčku a bez poplatků. Teda aspoň tu první. Další půjčky jsou již sice s poplatkem, ale nic vám nebrání postupně vyzkoušet všechny poskytovatele, nabízející tuto možnost.

Nezapomeňte půjčku včas splatit

Přestože jednotlivé nebankovní společnosti nabízející půjčku zdarma mají trochu odlišné podmínky, jednu věc mají všichni stejnou. Půjčku je nutnésplatit včas . Tato věc je naprosto zásadní a rozhodně doporučujeme, abyste si splatnost půjčky ohlídali.

V opačném případě totiž riskujete, že vám bude účtováno hned několik poplatků. V prvé řadě vám hrozí sankce za opožděné splacení a také poplatek ve výši jaký by byl normálně účtován za sjednání smlouvy. Celkem tak můžete přeplatit víc, než jste si na začátku půjčili.