Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

ČSOB investice

Banky nabízí nejrůznější finanční produkty. Patří mezi ně osobní i podnikatelské účty, úvěrové produkty či investiční možnosti. Mezi největší české banky patří ČSOB, která má, co se týče investičních produktů, rozmanitou nabídku. Klienti ČSOB si tak mohou vytvořit finanční rezervu a zajistit sobě a svým dětem lepší budoucnost.

Jaké investiční produkty nabízí ČSOB?

Vedle standardních bankovních služeb si mohou klienti vybrat také investiční produkty. ČSOB banka nabízí konkrétně tyto produkty:

  • Podílové fondy
  • Portál ČSOB investice
  • Duo Profit
  • Jednorázové životní pojištění
  • Pravidelné investování
  • Hypoteční zástavní listy
  • Online obchodování s Patria Direct
  • Investiční certifikáty

Podílové fondy

ČSOB nabízí různé druhy investičních podílových fondů, které se liší výší výnosů a mírou investičního rizika. Nejmenší riziko a jistý výnos představují fondy peněžního trhu. Vyšší výnosy a vyšší míru rizika nabízí dluhopisové fondy. Nejvyšší výnosy umožňují akciové fondy. V nabídce najdete také smíšené fondy nebo zajištěné fondy.

ČSOB investice

Klienti ČSOB mohou své investiční portfolio spravovat jednoduše online prostřednictvím internetové a mobilní aplikace ČSOB investice. Bezpečnost aplikace je zajištěná pomocí autorizační SMS či aplikace ČSOB smart klíč a je zdarma.

Duo Profit

Jedná se o kombinaci investic a spořicího účtu, která je určená pro začínající i pokročilé investory. Část peněz vydělává další peníze ve fondech, část zůstává na účtu jako finanční rezerva, kterou má klient okamžitě k dispozici.

Jednorázové životní pojištění

Tento produkt je vhodný především pro klienty ČSOB, kteří mají zájem jednorázově investovat do investičního životního pojištění. Zdarma tak získají pojištění smrti, daňovou úsporu a především bezpečné investice.

Pravidelné investování

S ČSOB lze investovat již od 500 Kč měsíčně. Mezi hlavní výhody pravidelného investování s ČSOB patří poradenství, možnost investování online a okamžitou finanční rezervu. Jako bonus můžete získat dalších 500 Kč ke své pravidelné investici.

Hypoteční zástavní listy

Ty představují bezpečné investování bez velkého rizika ideální pro konzervativní investory. Jedná se o dlouhodobé investování od 5 let déle a investoři dopředu vědí, jaký výnos jim jejich investice přinese.

Online obchodování s Patria Direct

Tento produkt nabízí jednoduché investování online nebo telefonicky. Klienti mají na výběr dluhopisy, komodity, akci či certifikáty. Vedení investičního účtu je přitom zdarma a poplatky se účtují pouze za zrealizovaný obchod.

Investiční certifikáty

Certifikáty nabízí částečnou nebo plnou ochranu investovaných prostředků, lepší zhodnocení oproti depozitním produktům, zajištění proti měnovému riziku či okamžitou likviditu na sekundárním trhu.