Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.
Porovnejte všechny produkty

Půjčka Provident Provident Financial s.r.o.

Sjednat online

Rychlá půjčka

Když potřebujete půjčit peníze, většinou je potřebujete rychle. Proto je Provident připraven poskytnout půjčku co nejrychleji. Často má klient peníze připravené ještě ten samý den, kdy o půjčku žádal.  Proces žádosti o půjčku je rychlý především díky tomu, že vše probíhá jednoduše a bez zbytečné administrativy.

Půjčte si od 4 000 do 80 000 Kč

Každý se někdy dostane do situace, kdy si potřebuje nutně půjčit menší částku v řádu tisíců korun. V takovém případě je často bankovní půjčka nereálná a zbytečně komplikovaná. Provident poskytuje rychlé půjčky ve výši 4 000 až 80 000 Kč. Díky takto nízkým částkám nepotřebujete k schválení půjčky žádné ručitele ani zajištění nemovitostí.

Půjčte si bez skrytých poplatků

Žádat o půjčku v bance je často velmi náročné a výsledek nejistý. Když už všechny podmínky splníte a radujete se z nízkého úroku, zjistíte že smlouva obsahuje skryté poplatky prakticky za všechno a ve výsledku odevzdáte nemálo dalších peněz. 

Půjčka od Providentu je oproti tomu velmi jednoduchá a naprosto férová. Od samého začátku víte, kolik si půjčíte, kolik bude činit výše každé splátkykolik zaplatíte celkem.

Přehledná smlouva

Jednou z nejdůležitějších výhod a předností půjčky od Providentu je jednoduchost a přehlednost smlouvy, kterou podepisujete. Smlouva o půjčce je na jednom listu papíru, je psána srozumitelným jazykem a jsou v ní výrazně uvedeny všechny důležité údaje včetně výše půjčky, výše splátky a délky splátkového období

Podrobný ceník a podmínky

Klikněte na šipku pro rozbalení bloku

Poskytnutí úvěru
Úroková sazba, správa úvěru
Parametry úvěru
Poznámky
Údaje aktuální k 31. 3. 2014 ?
Pravidelně kontrolujeme aktuálnost dat. Toto je datum poslední kontroly.