Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Srovnání stavebního spoření

Stavební spoření jasně a srozumitelně. Cesta k nejvýhodnějšímu stavebnímu spoření nyní vede přes internet. Snadno tak porovnáte nabídku hned několik stavebních spořitelen. A ani se nemusíte zvedat ze židle.

Stavební spoření je v posledních letech spíše na ústupu, ale stále je to jedno z nejvýhodnějších spoření, které můžete na našem trhu získat. A to především díky státní dotaci, která může být ročně až 2 000 Kč.

Statní dotace je sice u každého spoření stejná, nicméně ostatní podmínky se u jednotlivých poskytovatelů liší a rozhodně stojí za řádné srovnání. U dlouhodobých finančních produktů totiž i jedno procento může znamenat tisíce korun. A tyto tisíce mohou jít k vám do kapsy. To už stojí za hledání.

Jak na srovnání stavebního spoření

Pokud se rozhodnete trochu zapátrat, začněte na internetu. V dnešní době najdete na webu veškeré informace o stavebním spoření, včetně srovnání stavebních spořitelen. Má to tu výhodu, že do bodu konzultace a uzavření smlouvy nemusíte opustit příslovečné pohodlí domova. Často lze domluvit podpis smlouvy na vámi vybrané adrese, takže celý proces sjednání stavebního spoření proběhne doslova u vás v obýváku.

Některé pojišťovny nabízí slevu nebo dokonce odpuštění poplatku za uzavření smlouvy při kontaktování spořitelny přes internetový formulář. Což je další nesporá výhoda a důvod proč srovnat stavební online.