Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Kreditní karta Diners Club Pure+

Kreditní karty obvykle nabízí banky a nebankovní finanční společnosti. Vedle nich existuje speciální kreditní karta Diners Club Pure+, která nabízí více než peníze v daném úvěrovém rámci. Kromě finanční nezávislosti získají klienti Diners Club CS řadu užitečných a zajímavých bonusů a benefitů.

O kreditní kartu Diners Club Pure+ lze zažádat pouze online a nejlépe poslouží lidem, kteří hodně cestují. Členství v Diners Club CS totiž nabízí nadstandardní služby spojené právě s cestováním. Vedení kreditní karty je zdarma, klient platí pouze roční poplatek spojený s členstvím v klubu a to je vše. Za poskytnutí kreditní karty, její vedení či předčasné splacení využitých prostředků nejsou účtovány žádné dodatečné poplatky. 

Bezkonkurenční úroková sazba 4,99 % 

Už dávno neplatí, že kreditní karty jsou drahé. Nebo to alespoň neplatí pro kreditní kartu Diners Club Pure+. V prvním roce činí úrok pouhých 4,99 %, od druhého roku pak 9,9 %. Pokud však vyčerpané finance splatíte vždy v bezúročném období, nezaplatíte žádný úrok. 

Věrnostní program 

Za každou platbu klient obdrží body v rámci bonusového programu. Za získané body pak může získávat slevy, atraktivní služby či zboží od partnerů, které jsou součástí programu. 

Cestovní a úrazové pojištění zdarma 

V ceně každé kreditní karty Diners Club Pure+ je cestovní a úrazové pojištění nejen pro majitele karty, ale i jeho spolucestující. Součástí pojištění je asistenční služba fungující 24 hodin denně 7 dní v týdnů a 365 dní v roce. Limit pojistného plnění může být až 150 milionů Kč. 

500 letištních salónků 

Trávíte-li hodně času na letištích, jistě uvítáte možnost vyčkat na spojení v příjemném prostředí letištního salonku Diners Club. Už žádné přeplněné a hlučné letištní haly. Jako člen Diners Club máte své vyhrazené místo v klidném salonku, kde můžete využít wi-fi, noviny, časopisy, TV, nápoje a občerstvení. 

Největší výhody kreditní karty Diners Club Pure+

  • úvěrový rámec od 30 000 Kč do 350 000 Kč 
  • bezkonkurenční úroková sazba 4,99 % pro první rok 
  • peníze zpět z každé platby až do výše 5 % 
  • bezúročné období až 55 dní věrnostní program Club Edwards