Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Kreditní karty od Moneta Money Bank

Většina bank nabízí pouze jeden typ kreditní karty s různými úvěrovými limity. Moneta Money Bank nabízí hned tři varianty kreditní karty, které se liší různými parametry. Pojďme se blíže podívat na kreditní karty MoneyCard Fix, MoneyCard Gold MoneyCard Smart. Která z nich lepší a proč?

Kreditní karty MoneyCard

 Splňte si všechna přání s chytrou kreditní kartou od Moneta Money Bank. Kreditní kartu MoneyCard Smart si snadno vyřídíte online a těšit se můžete na jednoduché a bezpečné placení i zajímavé odměny. Platit můžete nejen bezkontaktně, na internetu, ale také díky aplikaci Google Pay.

Výhody kreditní karty MoneyCard Smart:

  • úvěrový rámec až 300 000 Kč
  • peníze zpět z každého nákupu až do výše 5 % (max. 500 Kč za měsíc)
  • až 30 % zpět za nákupy o partnerů věrnostního programu bene+
  • výběr z bankomatu zdarma od 3 000 Kč výše
  • bezúročné období až 55 dní
  • až 5 karet či platebních nálepek zdarma
  • elektronický výpis zdarma

3 varianty kreditní karty – Smart, Gold a Fix

Moneta Money Bank nabízí tři varianty kreditní karty. Například s kreditní kartou Fix můžete získat k dispozici až 150 000 Kč. Její výhodou je stejně vysoká (fixní) měsíční splátka bez ohledu na výši využitých prostředků. Například při úvěrovém rámci 20 000 Kč činí pravidelná měsíční úhrada 1 000 Kč.

MoneyCard Smart kromě výše uvedených výhod nabízí 5 různých balíčků výhod – elektronika, dům, hobby a zahrada, sportovní vybavení a cestování, restaurace a kultura a mazlíčci. Pokud je obchodník ve vybraném balíčku partnerem programu bene+, slevy se sčítají. Jednou za čtvrt roku můžete balíček změnit.

S kreditní kartou MoneyCard Gold získáte úvěrový rámec až 300 000 Kč a stanete se členem výhodného programu MasterCard Priceless. Díky tomuto speciálnímu věrnostnímu programu budete moci využívat jedinečné výhody a slevy. Jednou z nich je například vstup do letištního salonku na letišti v Praze a ve Vídni.