Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Nebankovní kreditní karty

Správné používání kreditní karty vás může vyjít mnohem lépe než platbou kartou k vašemu bankovnímu účtu. Stačí jen najít kreditku se správnou kombinací výhod, a pokud budete kartu rozumně využívat, brzy se dočkáte finanční úspory.

Poskytovatelů kreditních karet je na českém trhu hned několik. Mezi ty největší patří hlavně bankovní společnosti. A získat kreditní kartu právě od nich může být dost těžké. Zvláště pokud máte například zápis v úvěrovém registru nebo nemůžete prokázat pravidelný příjem. V takovém případě, se musíte obrátit na nebankovní sektor, který zákazníky tolik neprověřuje.

Srovnání nebankovní a bankovní kreditní karty

Kromě požadavků na prokázání bonity klienta se nebankovní bankovní kreditní karty od sebe příliš neliší. Oboje nabízí stejné výhody, jako jsou bezúročné období, slevy nebo vrácení části hodnoty nákupu. Je ovšem nutné říci, že některé bankovní karty mohou, díky většímu množství obchodních partnerů, nabízet širší paletu výhod.

Zajímají-li vás konkrétní výhody, které můžete s kreditní kartou získat, nejjednodušeji je naleznete na online srovnání, kde jsou u každé karty uvedeny obecnépodrobné situace. Vybrané kreditní karty můžete přímo z porovnání objednat. Ušetříte si tak cestu na pobočku. Některé karty nabízí při online sjednání slevu na poplatcích nebo nižší úrokovou sazbu.