Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Kreditní karta pro studenty

Banky nabízí studentům a mladým lidem celou řadu finančních produktů. Studenti si mohou sjednat zvýhodněný běžný účet nebo zažádat o půjčku na studium. Nyní studenti mohou získat také kreditní kartu.

Žít tak trochu na dluh je dnes tak trochu styl velké části vysokoškolských studentů. Není proto divu, že banky nabízí studentům kreditní karty. Princip kreditních karet pro studenty je stejný jako všech ostatních kreditek. Jediný rozdíl je v parametrech. Studenti mohou tradičně čerpat o dost méně než pracující žadatel. Na druhou stranu studenti uspoří. Jejich karty jsou levnější.

Podmínky pro získání kreditní karty pro studenty:

  • Dosažení plnoletosti
  • Platné potvrzení o studium

Karty pro všechny

Fakt, že jste student, ovšem neznamená, že musíte získat pouze kreditní kartu pro studenty. Navštivte naše online porovnání a přesvědčete se, jaké karty můžete jako student získat. Některé kreditky, totiž nabízí o dost zajímavější bonusy než kreditní karty pro studenty, která je vlastně obyčejná platební karta s možností jít do mínusu.

Přitom výhoda kreditních karet, ze které plyne největší úspora, je právě využívání slev, bonusů a věrnostních programů jednotlivých karet. 

Porovnání kreditních karet