Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění AXA

K významným českým pojišťovnám je rozhodně nutné zařadit také pojišťovnu AXA. Na pojistném trhu se pohybuje již od roku 1995. Až do roku 2007 byla však známá pod názvem Winterthur životní pojišťovna a.s. V produktové nabídce najdeme také životní pojištění.

Pojišťovna AXA nabízí celkem dva typy životního pojištění – základní rizikové životní pojištění a investiční životní pojištění.

Rizikové životní pojištění

U pojišťovny AXA je možné si sjednat životní pojištění ActiveLife pro případ smrti, nemocí a úrazů, přičemž pojištění kryje 56 diagnóz závažných onemocnění. Rizikové životní pojištění pomáhá během nepříznivé životní situace překonat dlouhodobě trvající finanční nestabilitu nebo pomůže vyřešit problémy se splácení hypotéky i jiného úvěru. Do jedné smlouvy lze zahrnout 1 až 8 osob a součástí pojištění jsou také zdravotní a domácí asistenční služby.

Investiční životní pojištění

Toto pojištění kombinuje rizikové životní pojištění Kumulativ Max pro případ smrti, nemocí a úrazů a s investiční složkou. Kromě pojistné ochrany tak můžete zhodnotit volné finanční prostředky. V rámci investování pojišťovna AXA nabízí čtyři různé unikátní investiční fondy. K pojištění je možné připojit dalších až 30 připojištění a nebo získat věrnostní bonus.

Srovnejte si životní pojištění