Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Životní pojištění Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP)

Chcete-li mít jistotu, že vaši blízcí budou zajištěni i v případě vážného úrazu či úmrtí, myslete na dobré životní pojištění. Pojištění poskytne vám a vaší rodině dostatečnou finanční ochranu k zachování životního standardu po nezbytně dlouhou dobu a zároveň pokryje případné závazky, jako je hypotéka a jiné úvěry.

Česká podnikatelská pojišťovna patří k významným pojistitelům na českém trhu a v její produktové nabídce nechybí ani životní pojištění. Nabízí jak základní rizikové pojištění, tak i kapitálové životní pojištění a investiční životní pojištění, které kombinují pojistnou ochranu a možnost spoření či investování.

Rizikové životní pojištění

Jedná se o flexibilní životní pojištění, který se vztahuje na riziko úmrtí, ale i další vámi zvolená rizika. Pro komplexní zabezpečení je určeno Životní pojištění s Filipem PLUS, které zahrnuje rizikové a úvěrové pojištění. Pojistka kryje obvyklá životní rizika a navíc obsahuje pojištění úvěru.

Produkt RIZIKOVKA nabízí možnost pojištění až 2 dospělých osob a až 4 dětí do jedné smlouvy. Dále nabízí řadu připojištění, speciální rizika pro děti, pojištění kratší pojistné doby a vyplacení plnění i v případě úrazu následkem teroristického útoku.

Investiční životní pojištění

Je variabilní pojištění zahrnující vysokou pojistnou ochranu a investiční složku s možností doplňkových pojištění. V nabídce najdete tyto produkty:

  • EVOLUCE
  • ŠTÍSTKO
  • OK1 – soukromá penze
  • OK1 – rizikový plán
  • MAXIMUM EVOLUTION

Kapitálové životní pojištění

Toto životní pojištění je vhodné pro všechny, kteří požadují kvalitní pojistnou ochranu s možností spoření a pravidelného zhodnocování volných peněžních prostředků. Nabízené produkty:

  • Životní pojištění s Filipem PLUS – zahrnuje pojištění běžných životních rizik a pojištění úvěru
  • GARANT – jednorázově placené životní pojištění s garantovanou technickou úrokovou mírou
Srovnejte si životní pojištění