Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Celoroční cestovní pojištění

Pokud jezdíte do zahraničí často, vyplatí se vám celoroční cestovní pojištění. Nemusíte se tak pojišťovat na každou cestu a oproti mnoha jednorázovým cestovním pojištěním ušetříte.

Většina lidí si zřizuje cestovní pojištění v okamžiku, kdy odjíždí na dovolenou nebo na pracovní cestu. Pokud jezdíte v létě k moři a v zimě na hory, je většinou výhodnější pojistit si jen tyto výjezdy

Jakmile ale jezdíte do zahraničí častěji, ať už jako turista nebo například na služební cesty, vyplatí se vám celoroční cestovní pojištění.

Jak funguje celoroční cestovní pojištění

Jak už z názvu plyne, pojistka vám platí celý rok a nemusíte tak myslet na cestovní pojištění pokaždé, když vyrážíte za hranice České republiky. Rozsah krytí je u celoročních pojistek obdobný, jako u klasického jednorázového pojištění. Můžete si sjednat různé doplňkové služby i různou výši krytí.

Cena celoročního pojištění

Za cestovní pojištění na celý rok zaplatíte obvykle výrazně méně, než by byl součet jednotlivých jednorázových pojištění. Nabídky pojišťoven začínají již na 1 Kč za den, tj. 365 Kč za celoroční pojištění.