Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění zdarma

Uspořte na dovolené a získejte cestovní pojištění zdarma. Cestujte po zahraničí pojištění a neutraťte za pojistku ani korunu. Poradíme vám jak na to.

Za hranice zásadně s kvalitním cestovním pojištěním . To vám jistě potvrdí každý pravidelný turista, který musel po návratu z dovolené navštívit pojišťovnu a řešit pojistku. Cestovní pojištění není vůbec drahé, ale mít jej sjednané, když to doopravdy potřebujete, je k nezaplacení.

Cestovní pojištění můžete získat hned několika způsoby. Nejsnadněji to jde přes online objednání. Stačí jen vyplnit a odeslat formulář a prakticky okamžitě jste pojištěni. Cestovní pojištění získáte také na pobočce pojišťovny u přepážky. I v tomto případě získáte pojištění velmi snadno. Je to otázka několika málo minut.

Jak se pojistit zadarmo

Cestovní pojištění lze také získat zdarma. Respektive jako bonus k některému z ostatních finančních produktů. Nejčastěji je nabízeno cestovní pojištění zdarma ke kreditním kartám. Proč kreditní karty? Kreditky jsou velmi výhodným nástrojem pro platbu v zahraničí. Peníze jsou totiž měněny podle kurzu České národní banky, a ten je mnohem výhodnější než jaký dostanete ve směnárnách. Kromě kreditní karty lze cestovní pojištění zdarma získat například také k povinnému ručení.

Cestovní pojištění zdarma nabízí také některé cestovní kanceláře. Toto cestovní pojištění ovšem není úplně zdarma. Je v ceně.

Nicméně pokud chcete kvalitní cestovní pojištění, doporučujeme zřídit si vlastní a nespoléhat se na pojištění zadarmo, které je objednáno pouze v základu a nezahrnuje například pojištění rizikových sportů. Cenu cestovního pojištění můžete nezávazně porovnat na online srovnání