Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění srovnání cen

Cestovní pojištění je standardní produkt, který nabízí všechny české pojišťovny, a některé se na něj přímo specializují. Jedná se o pojištění poskytující pojistnou ochranu při pobytu v zahraničí a hradí veškeré náklady spojené s léčbou úrazu či nemoci. Dle rozsahu pojištění se může vztahovat také na jiné škody (např. poškozená či ukradená cestovní zavazadla, odpovědnost za škodu).

Cestovní pojištění a jeho možnosti 

Cestovní pojištění má mnoho možností a variant. Každá pojišťovna má vlastní nabídky a jinak nastavené pojistné podmínky. Co vyhovuje vám, nemusí vyhovovat někomu jinému. Někomu postačí základní cestovní pojištění, jiný nedá dopustit na další doplňková pojištění a lepší asistenční služby. Co však zajímá každého, je výsledná cena pojištění, kterou lze ovlivnit správným výběrem cestovního pojištění. 

Proč srovnávat ceny cestovního pojištění? 

Cestovní pojištění může mít nejen různý rozsah, podmínky, ale odlišná je také výše pojistného. Zatímco u jedné pojišťovny zaplatíte za den pojištění pouze 50 Kč, u druhé vás může naprosto stejná služba vyjít na několikanásobek i více. Abyste za cestovní pojištění nezaplatili více, než je nutné, vyplatí se porovnat si různé nabídky. K tomu nejlépe poslouží kalkulačka cestovního pojištění, která za vás porovná všechny aktuální nabídky na cestovní pojištění.  

Cestovní pojištění online 

Další výhodou srovnání cestovního pojištění online, je možnost sjednání online. Stačí si vybrat konkrétní nabídku a kliknout na tlačítko “objednat”. Poté vyplníte potřebné údaje, uhradíte pojistné a pojištění může být platné již následující den. To je výhoda, pokud si pojištění zapomenete sjednat. Stačí mít připojení na internet a cestovní pojištění si můžete sjednat při cestě autobusem, z hotelu či přímo na pláži.