Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Nejlevnější cestovní pojištění

Chcete se cítit bezpečně na cestách a zároveň neplatit majlant za drahé cestovní pojištění? Najděte si nejlevnější cestovní pojištění online. Tuto službu vám nabízí náš moderní srovnávač pojistných a finančních produktů online, jehož cílem je jediné – vybírat pro vás kvalitní produkty za nejlepší ceny.

Proč je cestovní pojištění? 

Na cestovní pojištění by neměl zapomínat žádný cestovatel, ať už vyráží za hranice pouze na jeden den, prodloužený víkend či vícedenní dovolenou. Pouze cestovní pojištění mu nabízí odpovídající pojistnou ochranu a v případě nemoci či úrazu jsou jeho prostřednictvím uhrazené veškeré náklady související s léčbou od prvního ošetření, přes hospitalizace, léky a operace až po případný převoz do ČR. Pokud cestující nemá uzavřené cestovní pojištění, je povinen uhradit tyto náklady ze svého. 

Cena pojištění hraje zásadní roli 

Je pravda, že cena by neměla být nikdy důležitější než kvalita pojištění. Je bohužel častým jevem, že si hodně lidí sjedná nejlevnější cestovní pojištění, aby alespoň nějaké měly. Když dojde ke vzniku škody, jsou nemile překvapeni, že se jejich cestovní pojištění nevztahuje na jejich problém. Cenou za nižší pojistné je vždy horší kvalita. Pokud se tedy nechcete do podobné situace dostat, sjednejte si takové cestovní pojištění, které je nejen levné, ale také kvalitní. 

Jak si vybrat nejlepší cestovní pojištění? 

S porovnáním cestovního pojištění vám pomůže kalkulačka cestovního pojištění online. Stačí vyplnit potřebné údaje a během pár minut obdržíte přehledné srovnání vybraných nabídek od konkurenčních pojišťoven. Vybrat si můžete kteroukoliv z nich. Vyplatí se však o vybraném pojištění zjistit podrobnosti. Cestovní pojištění má různé podmínky a výluky a nemusí se vztahovat na všechny aktivity a činnosti. Než se pojištění objednáte, ověřte si, že se vztahuje na celou vaší dovolenou.

Porovnání cestovního pojištění