Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění Česká pojišťovna

Česká pojišťovna patří k nejstarším pojišťovnám na českém trhu a její produktová nabídka je po desítkách letech působení více než bohatá. Jedním ze stěžejních pojistných produktů v nabídce ČP je kvalitní a přizpůsobivé cestovní pojištění, které klienty ČP ochrání na toulkách po zahraničí.

Cestovní pojištění od ČP bez kompromisů

S cestovním pojištěním od České pojišťovny získáte vysoce kvalitní pojistné krytí na cesty po Evropě i mimo ni až do nejzazších koutů světa a to až do výše 100 milionů korun. Vaše kroky bude provázet asistenční služba ČP vždy v českém jazyce, která je nonstop 24 hodin denně 7 dní v týdnů připravena poskytnout odpovídající pomoc a radu za každé situace. 

V rámci cestovního pojištění ČP získáváte 77 sportovních aktivit bez příplatku už v základní nabídce. Všechny ostatní sporty, především ty rizikové, adrenalinové a extrémní si snadno připojistíte za pár korun. Velké plus cestovní pojištění od ČP získává za pestrou nabídku slev určených zejména pro rodiny s dětmi. Slevu ve výši 20 % pak získají všichni, kteří si cestovní pojištění sjednají online z pohodlí domova.

Cestovní pojištění ČP a doplňková připojištění

Chcete-li mít opravdu pořádnou pojistnou ochranu, se kterou se budete cítit chráněni za každých okolností, pak nakoukněte do nabídky doplňkových připojištění určených přímo k cestovnímu pojištění. 


  • Úrazové připojištění kryje rizika trvalých následků a smrti v důsledku úrazu.
  • Připojištění osobních věcí a zavazadel se vztahuje na rizika krádeže, poškození, ztráty a živelné události.
  • Připojištění spoluúčasti na věci půjčené hradí spoluúčast na škodě vzniklé na půjčených věcech (auto, skútr, motocykl, kolo apod.).
  • Připojištění odpovědnosti za škodu chrání pojištěného před škodami, kterém může způsobit jiné osobě na majetku či zdraví.
  • Připojištění pobytu v nemocnici klientovi zaplatí denní odškodné za každý den strávený v nemocnici.
  • Asistenční služby Autocare nabízí pojištění vozidla na cestách.