Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění 2019

I v roce 2019 jistě plánujete vyrazit za hranice, ať už na prodloužený víkend, týden nebo dokonce na pár týdnů. Možná už se právě blíží vaše zimní dovolená na lyžích, možná si začínáte vybírat letní dovolenou pro celou rodinu. Nezapomeňte si sjednat kvalitní cestovní pojištění.

Cestovní pojištění 2019 bude bez zásadních změn

Cestovní pojištění pro tento rok nechystá žádné velké změny. To však neznamená, že byste jej měli ignorovat. Cestovní pojištění patří do základní cestovatelské výbavy stejně jako osobní doklady a dostatečné finanční prostředky. V momentě, kdy se vám přihodí úraz nebo onemocníte, to bude právě cestovní pojištění, které vám poskytne odpovídající finanční zázemí pro uhrazení všech nákladů.

Proč má cestovní pojištění

Spousta cestujících si nepřipouští, že by se jim na dovolené mohlo cokoliv přihodit. Opak je bohužel pravdou. Někdy stačí vteřina nepozornosti nebo prostě jen smůla a už vás vezou do nemocnice. Nemusí jít hned o vážný úraz, i obyčejná zlomená ruka vás může nepěkné potrápit. 

Zdravotní péče je v zahraniční totiž několikanásobně dražší a i jednoduchá zlomenina může vyjít na tisíce korun. Léčba vážných úrazů tak může vyšplhat až na stovky tisíc a miliony korun, které byste jinak museli zaplatit z vlastní kapsy. Myslete na své zdraví a neváhejte utratit pár desítek korun za kvalitní cestovní pojištění.