Potřebujete poradit?

Poslat zprávu

Máte dotaz či připomínku? Napište nám.

Ochrana proti spamovacím robotům. Odpovězte prosím na následující otázku: Jaký je letos rok?
  • Odpovíme vám ještě dnes, nejpozději však následující pracovní den.

Cestovní pojištění online

Sjednejte si cestovní pojištění online. Ušetříte si cestu na pobočku a v některých případech i peníze. Cestujte bezpečně s kvalitním pojištěním za nízkou cenu.

Uzavření cestovního pojištění před výletem do zahraničí je pro většinu lidí již naprostou samozřejmostí. Co ovšem mnoho cestovatelů ještě stále neví je, že cestovní pojištění se dá velmi snadno objednat online. Samotné pojišťovny tento způsob objednání vítají a dokonce podporují .

Drtivá většina cestovních pojišťoven proto nabízí při online objednání slevu. Tato sleva se přitom nejčastěji pohybuje až mezi 10 a 15 %. Mezi cestovním pojištěním sjednaným online a cestovním pojištěním sjednaným na pobočce přitom není kromě nižší ceny žádný rozdíl.

Zapomněli jste na cestovní pojištění? Není problém

Další výhodou, kterou si pro vás poskytovatelé cestovního pojištění připravili, je okamžitá platnost cestovního pojištění online. Je den před odjezdem a vy ještě stále nemáte objednanou pojistku? Využijte online porovnání cestovního pojištění a najděte si takovou pojišťovnu, která vám nabízí platnost pojištění do následujícího dne nebo dokonce do hodiny.

Sjednat cestovní pojištění online je přitom velmi jednoduchá záležitost. Celý proces vám nezabere více než 10 minut vašeho času. Což je často méně než samotná cesta na pobočku. Stačí jen vyplnit krátký formulář o vaší cestě (destinace, počet osob, délka pobytu apod.) a po zaplacení vám přijde karta pojištěnce na váš email.